KONST / Litografier / Färglitografi 15264278
nr 1526 4278
André Lanskoy
(1902-1976)
Signerad, numrerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 78x57 cm, yttermått inklusive ram: 88x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:29:13
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
2.600 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr